| anonim_4396 a întrebat:

Nu mai pot uploada videoclipuri mai mari de 15 minute,dar inainte am confirmat(atunci cand iti trimite prin telefon) codu acela,am si pus videoclipuri si de o ora, dar acuma nu mai pot si cand intru acolo pe youtube imi zice ca marirea mai mare de 15 minute a videoclipuui nu este vlabaila pentru contul meu... ce are? PS : Videoclipul de azi avea 9 minute!

2 răspunsuri:
| Mefist0 a răspuns:

Ti-a fost retras dreptul de a uploada videoclipuri mai mari de 15 minute. De obicei asta se intampla atunci cand nu respecti "Regulile si Conditiile".

| anonim_4396 explică (pentru Mefist0):

Da dar am incercat cu unu de 9 minute, si nici cu ala nu mai merge!