| casy14channel a întrebat:

Cum poti sa-ti faci calculatorul sa mearga mai repede?

Răspuns Câştigător
| AlexandraAndaSufletel a răspuns:

Sunt posibile urmatoarele cauze:e posibil sa ai virusi(foloseste Avira)sau poti merge in start -my computer-hard disk/local disk C-click dreapta-Proprierties -Tools-Defragment now/sau foloseste un program (numai daca cunosti)Registry Clean/dar ai grija ca acest program sa fie FULL EXE si nu folosi cele din grupa FREE SAU SHAREWARE/CU ACESTA DIN URMA SE POATE BLOCA CALCULATORUL... sper ca te-am ajutat

9 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Daca zici ca iti merge foarte foarte prost atunci cea mai usoar si cea mai simpla chestie pe care o poti face si de asemenea care da rezultate de suscces de aproape 99% este o reinstalare a sistemului de operare.
Daca insa nu stii cum se face asta poti sa imi dai un mesaj si vb pe mess ori mai trage cate un ochi aici si sigur ai sa mai gasesti cate ceva care o sa iti foloseasca: http://www.tutorialepc.ro

| Cretaker a răspuns:

Incearca sa ungi procesorul cu vaselina

| ELD a răspuns:

Reinstaleaza windowsul ...pa pa!

| cris05 a răspuns:

Ii pui picioare si iti cumperi si un bici!laughing)))

| Nelutsa a răspuns:

Momentan tot ce trebuie sa faci este sa eliberezi din Drive C.
Te duci in My Computer>>Click dreapta pe sistem C>>Apoi apesi dysck clenup>>Daca nu merge asa uitate aici http://www.youtube.com/watch?v=tn7_wuvqRK8

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il zbori cu un shut down pe geam, apoi il scoti din ghena de gunoi [recycle bin] il asezi intr-o piscina pentru refresh si-i dai o gustare de pe Google laughing. Glumescbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.cs-gothic.ro/forum/

| florynnaa a răspuns:

E posibil sa ai virusi.adu acasa la tine peun specialist.big grinfunda?

| zuzanebuna a răspuns:

Iti reinstalezi windows-ul