| Cosmin_Gherghe_1975 a întrebat:

Cum procedez ca userii care vor sa se inregistreze pe site-ul meu, sa se poate loga direct cu conturile lor de Fb?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti, fiindca asta este alegerea lor, nu a ta.

| Cosmin_Gherghe_1975 explică (pentru Violleta2022):

Pai da. daca ei vor.dar ce pot face la site-ul meu ca sa se poata tehnic

| Violleta2022 a răspuns (pentru Cosmin_Gherghe_1975):

Pobabil trebuie sa inchei cu contract cu FB-ul ca sa-l poti folosii.
Trebuie sa mergi in FB si sa citesti toate detaliile lor tehnice si de colaborare, referitaore la utilizarea lor in situatii de acest gen.

| Cosmin_Gherghe_1975 explică (pentru Violleta2022):

Asa cred si eu.dar nu gasesc link-ul

| Cosmin_Gherghe_1975 explică:

Adica ce pot face la site-ul meu ca userii care vor sa se logheze cu conturile lor de Facebook sa poata face acest lucru