| SebiMXS a întrebat:

Cum sa activez Netflix cadou la telekom?

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Https://www.telekom.ro/oferta-netflix/

Mai jos gasesti CUM ACTIVEZI VOUCHERUL NETFLIX?

| SebiMXS explică (pentru Intruder19):

Salut,cand apas pe activeaza voucher ul primesc eroare 500, ce inseamna asta?

| Intruder19 a răspuns (pentru SebiMXS):

Esti eligibil pentru voucher?

2. Clientii eligibili
Promotia vizeaza clientii Telekom Romania noi* care in perioada 26.11. 2018 –
31.01.2019 incheie contract de abonament (servicii post-platite) cu o perioada initiala de
24 luni, avand ca obiect:
*Prin clienti noi se inteleg clientii care nu beneficiaza la data solicitarii ofertei de servicii
fixe de la TKR si nu a fost titularul unui contrtact pentru servicii fixe TKR care sa fi
incetat in ultimele doua luni din orice motiv.
a) Clientii care achizitioneaza un pachet promotional alcatuit dintr-un abonament
pentru Servicii mobile TKR impreuna cu orice terminal Samsung
b) Serviciu de Internet fix
c) Clientii care achizitioneaza un contract pe 24 de luni pentru servicii mobile de
la TKR impreuna cu un telefon in rate impreuna cu orice terminal Samsung
gama Samsung

| SebiMXS explică (pentru Intruder19):

Am un Samsung galaxy a7 de la ei si am primit un mesaj in care mi s-a zis ca am 6 luni cadou Netflix pentru ca am abonamentul aceste etc.

| Intruder19 a răspuns (pentru SebiMXS):

Cel mai simplu este sa suni la ei, pe site-ul lor am gasit ca ofera doar pentru abonamentele noi.