| AmazingONEx a întrebat:

Cum activez opțiuni în Telekom?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Cel mai simplu e sa-ti faci cont pe site-ul lor iar la extraoptiuni alegi care vrei sau mai bine zis alegi dupa cat credit ai si care vrei, clic pe ea si se activeaza automat dar va trebui sa faci asta luna de luna!

| Victoria18 a răspuns:

Suni la 1234

| MelissaAdela a răspuns:

Depinde cu câți euro încarci
Eu încarc cu 6 euro și primesc Opțiunea 6 (Cu Optiunea 6 poti activa GIGADAY cu Stream ON&Social Data Pack prin SMS la 888 si primesti 30GB bonus (1GB/zi, valabil 1zi) pe intreaga perioada de valabilitate a optiunii.)
Info optiune cu apel la *100#, *123# sau 1234.