| marianza a întrebat:

Cum sa conectez placa video mea ATI HD 4850 la monitor ca nu mai am adaptoru ala l-am pierdut si vreau sa stiu daca pot altcumva sa o conectez la monito, si unde se gasesc adaptoare astea ca nu prea gasesc?

3 răspunsuri:
| m5789932 a răspuns:

Pe net gasesti sigur!
www.conectica.ro
faci comanda si o primesti acasa.

| m5789932 a răspuns:

Iti spun eu sigur ca astia de la conectia au ce vrei si ce nu vrei; mai bine le dai un telefon si intrebi, si in felu asta rezolvi problema.

| marianza explică:

Nu gasesc, deci mie imi trebuie sa fie albastru unde intra in monitor asa ceva cred hdmi-vga