| Costin1996 a întrebat:

La placa video am un port HDMI si unul normal pentru monitor. Daca o sa conectez un monitor pe HDMI si altul la mufa normala or sa se vada amandoua? Vreau sa stiu ca sa nu cumpar monitor degeaba...

Răspuns Câştigător
| Supps a răspuns:

Da, normal ca o sa se vada amandoua. O sa poti folosi cel de-al doilea monitor fie ca extensie pentru desktopul tau, fie ca dublura a primului monitor (vei vedea aceeasi imagine pe amandoua).

| Costin1996 explică (pentru Supps):

Apreciez ca ai raspuns la o ora asa tarzie.Mersi

4 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Din cate stiu depinde de procesor.
La procesorul pe care il am (I5-3570) scrie ca suporta 3 monitoare.
Nu stiu sigur daca este asa.
Probabil conteaza si placa video, daca suporta mai multe monitoare.
Apropo, la ce-ti trebuie doua monitoare?

| supermamici a răspuns:

Da o sa se vada daca setezi din windows sau din softul placii de baza sa iasa semnal pe doua monitoare.

Răspuns utilizator avertizat