| Alyn17Mafiotu a întrebat:

Buna TPU....De unde pot si eu sa imi descarc o aplicatie yahoo messenger pe mobil..Mentionez ca am Samsung E2121b.

4 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Ai un telefon foarte slab performant. Nu are nici 3G, nici WLAN. Cum o sa stai pe Yahoo daca nu ai internet?

| Alyn17Mafiotu explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Treaba este ca am internet...folosesc o aplicatie pentru fb ca sa vorbesc pe chat merge..doar ca nu merge yahoo messenger sa ma loghez pe mobil si nu am gasit nicio aplicatie pentru tipul meu de telefon!

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru Alyn17Mafiotu):

Pai..nu stiu cum ai internet..esti sigur..adica..te referi la telefonul asta http://www.gsmarena.com/samsung_e2120-2900.php? Ciudat.

| Alyn17Mafiotu explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Da acesta este telefonul...Dar nu am gasit nicio aplicatie pentru yahoo messenger care sa imi mearga!