| Aasdfghj a întrebat:

De curand mi-am instalat windowsul si intampin urmatoarea problema: Cand deschid un folder este setat "details", deci tot ce este in el, vad mic. Degeaba dau pe " large icons" pentru ca atunci cand ies sau intru intr-un alt folder si revin la cel din urma, se deseteaza. Ce e de facut? Precizez ca am windows 7.

3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Vezi la acest link ce ai de facut. Are si ilustratii.
http://www.sevenforums.com/tutorials/11356-folder-view-apply-folders.html

| Aasdfghj explică (pentru SkyPilot):

Nu merge. sad

| Aasdfghj explică (pentru SkyPilot):

De fapt, am reusit ceva...sa le fac mari si sa nu mai stea mici cand le pun. laughing) Mersi oricum!