| BeYourSelf7 a întrebat:

Am o problema. enervanta! Cand vreau sa intru in partitiile D sau E (C-ul fiind al windows'ului si la el n-am probleme) in loc sa mi se deschida in aceeasi fereastra, se deschide una noua. Si da! Am selectata optiunea "Open each folder in the same windows" din My Computer-Tools. Am xp sp3happy

3 răspunsuri:
| ServicePC a răspuns:

Cauta Folder Options si dai Restore Defaults

| LilGh0st a răspuns:

Intrebarea e de cand se intampla asta?
Degeaba ai selectat optiunea "Open each folder in the same windows" partitiile sunt tratate altfel decat folderele si daca e ceva schimbat prin registri nu reactioneaza la aceasta setare. Ai avut virusi in ultima perioada?

| BeYourSelf7 explică (pentru LilGh0st):

Sa zicem.dar am reinstalat windows'ul de curand..mai exact ieri, dupa care la vreo 4-5 ore.s-a intamplat asta