| Sony44872 a întrebat:

Cum sa fac,ca atunci când postez ceva pe YouTube, sa aibă o alta poza de coperta...adică înainte sa accesezi video-ul sa ai o aibă o alta imagine...care sa nu contina in video,,,,mdea, sunt cam începătoare la chestiile asta si sper ca ma puteți ajuta.

7 răspunsuri:
| AnimatedSignature a răspuns:

Te duci pe "Canalul meu" (al tau adica), Manager video > Videos > Modificati (alegi asta la videoul care vrei sa schimbi poza) > selectezi o poza (iti arata un patratel sub pozele din video).

| Sony44872 explică (pentru AnimatedSignature):

Uhm...unde e manager video?

| AnimatedSignature a răspuns (pentru Sony44872):

Https://www.youtube.com/my_videos?o=U Intra pe asta daca nu gasesti. Scuze ca am raspuns tarziu.

| Sony44872 explică (pentru AnimatedSignature):

Mda...si acum Apas pe video-ul care vreau sa editez si ce fac? Ca îmi zice daca vreau sa schimb titlul, eticheta, descrierea da nu poza...

| Trixy65 a răspuns (pentru Sony44872):

Trebuie sa ai miniature personalizata bifata.

| Sony44872 explică (pentru Trixy65):

Ce?

| Trixy65 a răspuns (pentru Sony44872):

Era un video care te putea ajuta dar nu il gasesc... sorry sad