| Sony44872 a întrebat:

Cum sa fac, ca atunci când postez ceva pe YouTube, sa aibă o alta poza de coperta...adică înainte sa accesezi video-ul sa ai o aibă o alta imagine...care sa nu contina in video,,,, mdea, sunt cam începătoare la chestiile asta si sper ca ma puteți ajuta.

Am mai pus întrebarea odată dar am mai pus-o la categoria asta ca are mai multe raspunsuri...

2 răspunsuri:
| PanaceuUniversal a răspuns:

In video manager, inainte sa dai publish la info pe partea dreapta ->Custom Thumbnail, browse -> si apoi mergi la imaginea pe care o ai deja salavata si pe care vrei sa o foloseti

| Sony44872 explică (pentru PanaceuUniversal):

Unde e custom thumbnail?