| Alexandru_Zaharia_1979 a întrebat:

Cum sa fac la google chrome sa nu mai deschida alta pagina ci pe aceeasi cand dau pe acel scris de pe google cand dai cautare?

1 răspuns:
| hcawithhmu a răspuns:

Daca ai google chrome :Sus in dreapte e un ochi si dupa el sunt trei linii.Dai pe ele, apoi la Settings, apoi scrie acolo a doua optiune On start up, dai la Open a spcify page si bagi linkul (adica adresa aia de la ochiul ala spre satnga) de la Google. Daca nu mai poti sa faci rost de link-ul Google, cauta in istoric