| yonutz13snp a întrebat:

Cum sa fac sa am mai multa memorie pe PC?

NU vreau raspunsuri de genu: Dezinstaleaza ceva, Stergeti tot din cos,...

VOT FUNDA

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Din pacate raspunsurile pe care ti le-as fi dat, nu le vrei.

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu vrei sa stergi din continut iti recomand o curatare si apoi o defragmentare a tuturor partitiilor.
Se pot face cu uneltele din System Tools, respectiv Disk Cleanup si Disk defragmenter sau cu uneltele gratuite de la Piriform.com, respectiv CCleaner si Defraggler.

| Zebastian a răspuns:

Poti cumpara un hard nou de 1 tera care e in jur de 300 de ron. Daca te referi la memoria RAM tot la fel iti poti cumpara niste placute de rami in fuctie de ce iti suporta placa de baza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara-ti un hard disk.

| IT4Ever a răspuns:

Instaleaza CCleaner si dai curatare cu el

| yonutz13snp explică:

Sigur :l

| Bitzuu88 a răspuns:

Daca ai memorie fixa(adica 80-100-500 GB) nu ii poti face nimic decat sa iti cumperi alt hard disk, preferabil 1T si ai destula memorie pentru filme xxxwinking

| TheDarkMita a răspuns (pentru Bitzuu88):

Daca am 148.8 pot sa fac sa am mai multa? puppy dog eyes

| Bitzuu88 a răspuns (pentru TheDarkMita):

Imi place big grin nu ai cum sa faci sa ai mai multa,dar ca sa fii sigur de cata memorie ai, intra in Start-Run-dxdiag si acolo iti spune despre memoria RAM, cat ai in total, cat ai utilizat si ca sa aflii memoria totala la PC, dai click stanga pe My Computer-Propeties si aflii.