| XxClaudiu13xX a întrebat:

Cum sa fac un port forward pentru modemul Huawei HG658 (pentru un server de counter strike 1.6).

5 răspunsuri:
| Tagaso a răspuns:

Cel mai nasol modem de la Romtelecom, dar poate te ajută:http://treicaifrumosi.blogspot.ro/......artax.html

| XxClaudiu13xX explică (pentru Tagaso):

Tu stii sa faci un port? Da add vs_nike pls

| Tagaso a răspuns (pentru XxClaudiu13xX):

Regret dar nu cu acest modem, n-am zis aiurea că e cel mai nasol, cu Huawei655 sau smart atx 882, ăsta(658) m-a bulversat la conectarea la net

| XxClaudiu13xX explică (pentru Tagaso):

sad

| valy956 a răspuns:

Este bun tutorialu' de la primul link, eu dupa tutorialul de acolo l-am facut!

Toate medemurile astea au aceeasi chichita!