| Martina123 a întrebat:

Cum sa imi opresc imprimanta daca scoate aceleasi foi, mi-a scos de vreo 4-5 ori 13 foi cu acelasi lucru pe ele.Cum sa o opresc pentru ca am de scos altceva.

3 răspunsuri:
| Anonimaaaa81839494 a răspuns:

Pai opreste cimanda din laptiop/imprimanta

| BackAgain a răspuns:

1. Anulezi comanda de pe laptop, PC sau imprimanta. Ar trebui sa ai o casuta unde iti arata procesul pe laptop/PC si un 'x' (sau alt buton de anulare) pe imprimanta.
2. Nu-i mai dai foi. Ar trebui sa-ti dea eroare si sa te intrebe daca vrei sa reiei procesul, ceea ce tu nu vrei.
3. Nu e recomandat, dar daca nu merge altfel, inchizi imprimanta in proces (cand nu e vreo foaie in ea).

Verifica numarul de exemplare de scos inainte sa dai print din nou. S-ar putea sa fie acolo eroarea.

| mario366 a răspuns:

Daca tu pui sa iti faca doar o poza dar iti scoate doar inceputul si doar inceputul dar pe o suta de foi e cartusul de cerneala gol si nu isi permite sa termine