| IustinaSiAtat a întrebat:

Cum sa imi schimb internetul? Adica pana acum cand dadeam click pe un link.linkul se deschidea cu mozilla. dar din greseala am sters mozilla si acum nu mai pot sa deschid nimic.am incercat sa instalez din nou dar nu merge. oricum. unde sa ma duc sa schimb chestia asta...sa deschid de exemplu cu internet explorer sau cu opera thinking Cel mai amanuntit raspuns primeste funda:X

1 răspuns:
| DanielxD a răspuns:

Du-te in Control Panel si dezinstaleaza mozilla de acolo. Dupa reincearca sa instalezi mozilla si acolo la instalare te intreaba daca vrei sa setezi mozilla ca browser principal.