| LeonardoDiCapra a întrebat:

Cum sa intru in spam sau bulk sa imi vad e-mailurie de la TPU?

Răspuns Câştigător
| DenyAmphetamine a răspuns:

Cand intrii pe mess jos iti apare o fereastra dai click, si in stanga scrie imbox, dai click si vezi happy vreau funda happy sper ca ti-am fost de ajutor happy

7 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

In mail ai langa inbox spam... nu inteleg la ce te referi.detaliaza

| FreakyFred a răspuns:

Intra la "posta electronica nedorita"

| kidDu_6567 a răspuns:

Phai:

1. Dai pe messenger
2.Clik pe e-mail
3.In stanga... apare undeva spam... bulk ( unde apare si inbox parcahee hee )

Nu stiu chiar daca la asta te refereai...

| AdHe a răspuns:

In yahoo mail. unde vezi toate mailurile. scrie in stanga Inbox, Drafts, Sent, Spam, Trash. Dai la Spam. happy

| valeriaradmacher a răspuns:

Cum sa intru pe spasm

| DumitrescuDenisa a răspuns:

Cum intru în spam