| lucian69 a întrebat:

Cum sa pornesc filmarea si sa o opresc la Flaps. Ce mai buna raspuns dau funda. big grin

3 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Pai depinde ce tasta este setata, din "default" este "F9"

| lucian69 explică (pentru al3xander):

Da F9. Imi poti spun cum sa-l pornesc si sa-l opresc?

| al3xander a răspuns (pentru lucian69):

Pai apesi F9 ca sa inregistrezi si dupa apesi tot F9 ca sa opresti. ca sa vezi cand inregistreaza du-te in tab-ul "FPS" si acolo selecteaza in ce parte sa-ti arate numarul de frame-uri si cand inregistrezi iti arata numarul de frame-uri cu rosu iar cand nu face nimic este galben. pentru mai multe detalii du-te aici http://www.fraps.com/faq.php