| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa scriu numele cu smiley yahoo? am vazut la un coleg sinu stiu cum sa fac

adica are scris numele sau din big grin si conturu la nume il aredinhappy am dat un exemplu

20 răspunsuri:
| arn64 a răspuns:

Nu stiu. Poate cu un program sau un cod sau altceva de genu asta.

| fluturas a răspuns:

Deschizi yahoo messenger

pui un click pe poza (avatar) aia mare din stanga

apoi contact details si scrii la name numele pe care il vrei uh si pui un emoticon (smiley yahoo)winking happy

cared k asta ai vrut sa zciwinking

| Moneyandfame a răspuns:

Ma repet. Whaaaaat?

| BibiLoveYou a răspuns:

Stiu la ce te referi...trebuie sa iti faci o schita si sa ii faci smiley direct la status, e mai complicat crede-ma m-ia luat o ora sa scriu mare din smiley la status,, I inimioara U''

| afrodita17 a răspuns:

Adica? laughing laughing ...oricum...nu am inteles nimic din intrebarea ta...insa oricare ar fi problema ce o ai tu aici...de ce nu il intrebi direct pe prietenul asta al tau?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nui nici un prog nici un cod... ii ft simplu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cosmin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai e super ok sa faci asta da ai nevoie de un nou plugin pentru yahoo smiles manager si dupa aia poti... cauta asta pe netbig grin :S.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Laurentiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ma bubosule

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.zambesc.com/statusuri-cu-emoticoane/

intra aici si poti sa faci cum spui u :D fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cristina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E faza ca nu poti doar daca vrei sa faci cu semnele astea :☺☻♥♦♣♠•◘○◙
adica alt 1 alt 2 alt 3 tot asa pana ajungi la 10

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.statusdinemoticoane.ro, gasesti si o lista cu cateva sute de statusuri din care iti poti alege :)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cosmin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa scrii cu diferite smiley-uri...happy

| Robert_5944 a răspuns:

Uite asa il intrebi frumos pe colegul taubig grin

| Alexis1111234680 a răspuns:

Eu cred ca trebuie un program... cevawinkingb-)
Si pa!wave