| andrewhyper a întrebat:

Cum scap de viermii spam dar insa nu am asa ceva dar vreau sa stiu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista "viermi spam". Exista "worm" adica vierme, si "spam". Poti instala "SpamPal", il descarci de aici http://www.softpedia.com/get/Internet/E-mail/Anti-Spam-Tools/SpamPal.shtml Iar pentru viermi si alte nenorociri, instaleaza-ti un antivirus bun.

2 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Un antivirus bun te protejeaza de ei, iar daca ii ai, ar cam trebuie sa-i gaseasca si sa-i rezolvewinking

| rZv995 a răspuns:

Un AntiVirus bun!