| kegrtteger a întrebat:

Cum se da link. Ce trebuie sa apas sau unde sa intru

Răspuns Câştigător
| VyrusEleven a răspuns:

Hai sa o luam pas cu pas. In bara de adresa (acolo unde scrii www.tpu.ro) dai un click sa o selectezi (sa se faca albastra), dupa care dai click dreapta si alegi copy. te duci in locul in care vrei sa publici link-ul dai in casuta de chat sau unde introduci text, apesi click dreapta din nou si selectezi Paste. Apesi enter si gata, tocmai ai dat un link. Sper ca raspunsul meu sa te fi ajutat. Bafta

5 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Pe pagina respectiva dai click in bara de adrese (va capata culoarea albastra), apoi click dreapta, si selectezi "copy". In final te vei duce pe pagina unde vrei sa-l postezi, dai din nou click dreapta (de data asta chiar in zona cu text), si selectezi "paste".

| Iamnotme a răspuns:

Link-ul e in bara de sus laughing
Il selectezi, apoi Copy-Paste

| SDana a răspuns:

Pai e simplu scrii www.adresalink.com

| WhothefuckamI a răspuns:

Dai copy paste la linkul de sus ( ala www. sau http:)! O sa para in chat linkul pe care il publici