| cristinuca05 a întrebat:

Cum se da mesaj nu nr necunoscut de pe telefon orange?

13 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

*#ri# apoi mesajul.

| DexTer a răspuns:

Eu activez din meniul telefonului la setari apeluri "ascundere numar"

| DexTer a răspuns:

SCZ....am inteles doar Nr ascuns ....am omis partea cu mesajul.....nu mai merge ....doar apeluri cu nr ascuns

| Nikita a răspuns:

Nu merge decat sa suni cu numar ascuns acum. E bine sa intrebi la ei daca mai au facilitate separata de mesaje cu numar privat, dar este contra cost cel mai sigur. Oricum nu exista echivalentul lui #31# pentru mesaje. Salutare

| zemantex a răspuns:

Poti incerca sa dai sms de pe internet. sunt siteuri care trimit sms-uri, cauta pe google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De functionat functioneaza inca pentru ca nu de primesc deseori mesaje cu necunoscut. din pacate nu stiu inca cum dar voi afla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sc #31#si apoi nr si trimiti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da Tessy si acum mai merge dar nikieu nu stiu.si eu cautȘ((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu st anca? te iubesc pe tine multttttt dor tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu st anca te iubesc pe dragos mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa mie id tau anka

| Tessy a răspuns:

Nu mai merge sa dai sms cu nr ascuns.

| flower a răspuns:

Codul pentru nr secret este acelasi ca si pe vodafone #31#xxxx