| Brasileiro a întrebat:

Cum se editează întrebările şi răspunsurile după ce sunt postate?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intri din "Intrebarile mele" ori "Raspunsurile mele", dupa caz. Atata timp cat la intrebare/raspuns apare si optiunea "Editeaza" le poti modifica, dand clic pe aceasta optiune, facand modificarile dorite si apoi dai clic pe Trimite. Daca nu mai apare optiunea nu le mai poti modifica. Numai bine!

3 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Intrebarile cred ca nu le poti edita, raspunsurile parca da, dai la "toate raspunsurile" pe profilul tau si trebuie sa ai "editeaza" la raspunsuri... big grin

| HarryPotter a răspuns:

Pai daca vrei sa le editezi la scurt timp dupa ce le-ai postat dai la intrebarile/raspunsurile mele si sus langa intrebarea sau raspunsul pus scrie Editeaza. dar dupa ceva timp nu iti mai apare aceasta rubrica.succes

| daniel99087 a răspuns:

Dai editare