| Rihanna_3638 a întrebat:

Cum se explica faptul ca mi-am schimbat windowsul si aveam sonor doar in calculator, apoi am descarcat flash player si mi-a aparut pe youtube, dar pe rest in internet nu functioneaza. Dau funda daca ma ajutati!

3 răspunsuri:
| Reparatoru a răspuns:

Cred ca trebuie instalat si un codec mai tare, un klite sau un acmcp.in afara de driverul de sunet.si sa fie actualizata data si ora la comp.bafta!

| Misterryo a răspuns:

Cauta driverul de sunet. Ce marca este pc-ul tau?

| mrscry1 a răspuns:

Ce windows ai? trebuie sa instalezi drivere si apoi merge ai sa vezi