| Gicul5436 a întrebat:

Cum se folosește un emp jammer?
Ce butoane trebuie apăsate,de unde pot cumpăra, cum îl încarci?

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Gicule, vrei să păcălești păcănelele?

| Simpatic a răspuns (pentru johnnny123):

Pai daca ele sunt gandite sa-i pacaleasca pe ceilalti, de ce sa nu le pacalim si noi
Dar stai ca instalarea de astfel de obiecte este infractiune! Deci Gicul pentru ca a pierdut la pacanele banii de alocatie, acum vrea sa se razbune nestiind ca va fi depistat!

| adrian24242 a răspuns (pentru johnnny123):

Lasa-i pe baietii astia si zi si mie cum sta treaba cu dimensiunile astea o fiitna din dimensiunea a 5-a ar fi si pe o planeta apropiata din galaxia noastra? sau alt univers? pai si ar putea veni in universul nostru? e cam dificil de inteles pentru mine