| fzcsm a întrebat:

Cum se poate face daca pui un clip pe youtube sa dai restrictie la unele tari? De exemplu daca tu esti din America, dai click pe clip sa iti apara this video is not avaible for this country.Ms anticipat!

2 răspunsuri:
| sigmanet a răspuns:

Pai ai setarile pe care le faci dupa bunul plac... Poti seta cine sa vada filmuletul, din ce tara etc.Nu stiu daca si la conturile free, dar la cele platite se poatehappy

| DXD a răspuns:

Probabil că se poate seta, atunci când uplodezi un video. Dar m-am cam enervat şi eu de mai multe ori din această cauză.