| Jalnic a întrebat:

Salutare!
Cum pot pune la un video de pe youtube (din contul meu) Anunt cu transmitere la alt clip?
Adica sa apara in video un mesaj, si in momentul in care cineva da click pe acel mesaj sa il redirectioneze catre alt clip. Stiu sigur ca se poate, am vazut multe asa. FUNDA!

2 răspunsuri:
| TheSkyNow a răspuns:

La mesajele alea le zice "Annotations" si aici e linkul pentru mai multe informatii exacte http://www.youtube.com/t/annotations_about

| Jalnic explică:

Stiu ca asa se numesc... Dar eu nu stiu ce trebuie sa scriu acolo sa trimita la alt video...