| Sly a întrebat:

Cum se poate posta pe blog un videoclip personal din PC, dar să apară la mărimea celui de pe youtube? De obicei postarea obișnuită apare foarte mică.

Răspuns Câştigător
| sorina_1401 a răspuns:

Merit funda big grin

6 răspunsuri:
| sorina_1401 a răspuns:

Urcal prima data pe yotube copiezi linkul de la videoul urcat il adaugi pe blog la tine si iti apare exact ca pe yotube, daca nu foloseste my muvie programul de facut video il poti urca direct la tine pe bolg

| Sly explică (pentru sorina_1401):

Mersi Sorina... problema e ca nu-l pot posta nicicum. Intrebarea potrivita cred ca ar fi trebuit sa fie... cum putem fenta SME-ul cu aburelile lor de drepturi de autor!? Doar traducerea din clip e personala. Dar sincer e primul care-mi face probleme, poate ca e arhicunoscut.

| sorina_1401 a răspuns (pentru Sly):

Cu asta nu iti mai sunt de ajutor chiar nu stiu laughing)))

| Sly explică (pentru sorina_1401):

Nici eu nu stiu ca sa-ti mai zic laughing

| sorina_1401 a răspuns (pentru Sly):

Merit funda big grin

| Sly explică (pentru sorina_1401):

Meriti mai mult big grin

| sorina_1401 a răspuns (pentru Sly):

Merit funda big grin