| Pucca_5593 a întrebat:

Cum se poate salva o poza de pe hi5? Dau funda!:*

Răspuns Câştigător
| BeibiiX a răspuns:

Poi de exemplu poti desarca sau probabil ca il ai program de poze PhotoScape poti face multe modificari unei poze are efecte, ilustratii, multe altelehee hee cand intrii in photo scape is mai multe "iconuri" nu stiu cum sa le numesclaughing si pe una dintr ele scrie Screen Capture :p. Asta poti folosibig grin esti pe pagina de hi5 la poza care o dorestibig grin si iti apare un dreptunghi dupa ce ai dat click pe "Screen Capture" :p si acolo is mai multe de exemplu daca vrei sa captezi toata imaginea ecranului sau numai pozahappy

sau.
In Firefox merge asa : Tools > Page Info > Mediabatting eyelashes

Funda? puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| Deddu a răspuns:

Pai ...deschizi albumul si dai clik dreapta pe poza dorita si dai save sau mai stiu eu cum iti apare acolo.mentionez ca nu trebuie sa deschizi poza mare. si apropo sa stii ca se salveaza da mica mica de tot:p papahappy

| DraPraaHaarp a răspuns:

Nu se mai poate...numa daca o iei cu Photoscape...

| mafi5 a răspuns:

Dai la ''incarcare'' adaugi pozale si daca vrei sa incarci mai multe de 5 dai la ''adauga mai multe'' si cand vrei sa le salvezi dai la ''incarca fotografii''
bafta!

| fame a răspuns:

Daca esti me mozilla, dai la tools, page info si media :, sper ca te'am ajutat :*

| BabyDoll a răspuns:

O iei cu prt sc, dai paste in paint si o salvezi ca imgine big grin

| Marian_2275 a răspuns:

Prin clasica metoda. Faci un PrintScreen(tasta "Print"), apoi intri in Paint si apesi combinatia de taste Ctrl+v.Iti va aparea print-ul iar de acolo selectezi poza de care ai nevoie. sper ca ai inteles.bft la salvat poze