| alexxa18 a întrebat:

Cum se schimba parola la mess? (cat mai multe explicatii)

7 răspunsuri:
| NimeniAlta a răspuns:

Intra pe mail si in stanga sus este numele tau. Dai click pe el si o sati apara profilul tau. Apesi Account Info> Change my password...Si urmezi instructiunilehappy

| costyn162 a răspuns:

Intri pe yahoo, dai sign up, introduci idul si parola curenta, iar apoi dai la account information-change my password... Apoi introduci parola curenta o data si de doua ori parola noua...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OFF toti l-ati... uitat pe sfantul google [-(... http://www.ymvista.com/yahoo/cum-pot-schimba-parola-de-la-yahoo-messenger/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte sa dai sign in, la messenger jos, iti apare forgot your password, dai acolo si completezi ce iti cere si gata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://edit.yahoo.com/....../change_pw intrii pe pagina asta iti scrii id si parola apoi dai sign in iar apoi la Enter your Current Password: scrii parola care o ai acum si pe urmatoarele 2 scrii parola noua

| darkeyes a răspuns:

Pai, dai sus la Messenger apoi My Account Info, dupa aceea iti bagi id-ul si parola apoi dai sign in, dupa aceea iti va aparea o pagina cu toate informatiile despre id-ul tau, uita`te la sign in and security apoi da click pe change your password. La eneter your current password scrie-ti parola actuala iar la ultimele doua scrie parola pe care o vrei apoi da save si gatahappy
sper ca ti-am putut fi de folos:* pa pa!

| edy100 a răspuns:

Pai e foarte simplu... dar trebuie sa explic. trebuie sa faci mai multe chestii nu intelegi