| ANDREBOBOC a întrebat:

Cum se sterg melodiile din telefonul htc smart f3188. fundita si vot multumesc daca se poate repede

Răspuns Câştigător
| DidiChanx3 a răspuns:

Ai putea sa-ti cumperi unul depinde in ce retea esti daca esti pe voda cauti in magazinele voda cablu Usb pentru HtC sau cauti pe net si-ti faci o comandawinking

5 răspunsuri:
| DidiChanx3 a răspuns:

Intri la muzica apoi cauti mel care vrei so stergi tii apasat pe ea pana o sa-ti apara sa o trimiti si sa o stergi fundita puppy dog eyes

| ANDREBOBOC explică (pentru DidiChanx3):

Mersi de sfat dar nu merge

| DidiChanx3 a răspuns (pentru ANDREBOBOC):

Atunci mai este o cale cand folosesti cablu USB cauta fisierele din telefon si stergi ce vreiwinking

| ANDREBOBOC explică (pentru DidiChanx3):

Pai si meniul este in engleza

| ANDREBOBOC explică (pentru DidiChanx3):

Problema e ca nu mai amcablu USB

| DidiChanx3 a răspuns (pentru ANDREBOBOC):

Ai putea sa-ti cumperi unul depinde in ce retea esti daca esti pe voda cauti in magazinele voda cablu Usb pentru HtC sau cauti pe net si-ti faci o comandawinking