| Anonim_6759 a întrebat:

Cum se sterge history la google chrome?

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

,,dai click pe cheie,,-history-edit items-delete! sau apesi ctrl+h
sau
te duci in optiuni-under the hood-clear browsing data!

| Muhteşem a răspuns:

Buna.dupa ce dai la history vezi in partea dreapta sus scris''Editati elemetele'' dai clik si dupa selectezi ce vrei sa stergi si dupa dai ''Eliminati elementele selectate'' sau daca vrei sa stergi tot dupa ce dai la ''Editati elementele'' dai la ''Stergeti toate datele de navigare''SUCCES

| nikywillrock a răspuns:

Ma intreb de ce vrei tu sa stergi History. big grin Dar ma rog laughing.
Ai in dreapta sus o "cheie"... apasa pe ea -> History - > Edit Items -> ori selectezi tu ce vrei sa stergi / Clear all browsing Data -> si stergi de la un interval de timp care vrei sa il setezi cum ar fi din ultima ora, saptamana, luna etc. - >Done removing items

| visatorul78 a răspuns:

Duci cursorul in dreapta sus a paginii si dai click pe simbolul cheii de langa bara de adrese. Se va deschide o lista de derulare iar la pozitia 11 din meniu vei gasi Istoric.

| atomikady a răspuns:

Dai in dreapta sus la cheia aia dai la history dupa in sus dreapa scrie edit items si dai clean all browsing data sau le selectezi pe cele pe care vrei sa sa le stergi daca vrei sa stergi numai unele si dai remove selected items. funda!big grin

| iuliano_8715 a răspuns:

Simplu ai impartea dreapa sus o cheie dai clic pe ia apoi dai la instrumente apoi dai la stergeti datele de navigare dupa acea selectezi cum sale stergi daca le vrei de la inceput bifezi stergeti istoricul de navigare si apoi dai clic jos pe stergeti datele de navigare si gata succes