| IrinaAniri a întrebat:

Unde pot sa vad history-ul de pe google chrome?

8 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Bună! E exact în dreptul browserului. ---> E o cheie franceză.Dai click şi undeva scrie *History*.

| Adynanana a răspuns:

Pai... pe sageata cu care dai back, in loc sa dai cick stanga dai click dreapta si jos de tot iti apare " show full history" dai acolo si o sa-ti apara history-ul

| romanaols a răspuns:

Apesti pe tastatura CTRL si H

| YoyoOoOo a răspuns:

Dai click sus pe cheita aia si iti apare o lista. dai click pe istoric sau daca il ai in engleza "history" si iti apare...tongue
Funditasmug?

| aleexuţ a răspuns:

Click dreapta pe sageata inapoi, apoi click pe show full history.

| Rihannax a răspuns:

Apasa pe ctrl+h

| OvidiuOviOvidiu a răspuns (pentru Rihannax):

Cea mai usoara alegere!

| Muhab a răspuns:

Ctrl + h si vezi ca daca vrei sa stregi ceva selectezi si ai in dreapta o bara unde ai actiunile care le poti face ( delete... ) si dai aplica si gata