| lola_2540 a întrebat:

Cum sterg toate mailurile de la inbox (yahoomessenger) deodata? Adica fara sa le bifez apoi sa dau delete?

Răspuns Câştigător
| mybutterfly a răspuns:

Este o patratica chiar jos unde scrie check all, dai click pe aia iar apoi dai delete, sper ca te-am ajutat. :*

8 răspunsuri:
| Sill a răspuns:

Poate de la yahoo mail...
Oricum cand esti in inbox o sa vezi o bara deasupra mesajelor cu:delete reply forward spam move actions.
Alege actions si alege apoi din lista aceea select all emails iar ele vor fi toate selectate si apoi dai delete

Sill

Viva la revolution

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sub butonul Delete e o casuta care trebuie bifata si care le selecteaza pe toate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu, le bifezi in casuta din bara de dedesubt delete, casuta aceea inainte de from, apoi dai delete si sunt toate sterse

| adina_4425 a răspuns:

Este o patratica deasupra tuturor casutelor si apesi pe ea. Apoi se bifeaza toate.

| gabydragos2 a răspuns:

Options > mail options > in a scrolling list(hide preview Pane) dupa care salvezi.intri la inbox si iti arata toate emailurile (miile pe care le ai) selectare totala si delete. nu cum zic cei de sus. funda

| viorelovio a răspuns (pentru gabydragos2):

Bravo bai gaby,,, asa da,,, baiat destept.

| gabydragos2 a răspuns (pentru viorelovio):

Multumesc.sper ca am fost de ajutor.