| anonim_4396 a întrebat:

Cum te poți conecta la un cont de Facebook dacă ști doar parola veche(mentionez ca respectiva persoana nu mai stie nici emailul ca sa o reseteze). Există vreo modalitate?

5 răspunsuri:
| PappZsoltAndras a răspuns:

Din fericire (păcate în cazul tau) nu se poate acest lucru. Ai nevoie de email si de parola noua nu veche ca să te loghezi in cont. Dacă mai ești logat in acel cont (nu stiu daca esti logat sau nu) ai putea sa afli: intri in settings and privacy, dai click pe privacy shortcuts si la account security găsești Update your personal information. Altcumva nu mai poți, imi pare rau.

| Gabriela1Gbby a răspuns (pentru PappZsoltAndras):

Da mai sunt logata pe calculator. Acolo pot vedea noua parolă?

| PappZsoltAndras a răspuns (pentru Gabriela1Gbby):

Nu stiu cu parola noua, dar îți arată email-ul si daca esti logat pe gmail sau yahoo îți poți reseta parola.

| QuelQui a răspuns:

Buna gluma!
Tu stiai datele cuiva care si-a schimbat si mailul si parola. Acum vrei sa-i intri in cont, stiind doar o parola mai veche?

| Gabriela1Gbby a răspuns (pentru QuelQui):

Nu,o prietenă vrea să intre într-un cont mai vechi