| patriciu4 a întrebat:

Cunoaste cineva un showroom in bistrita sau in constanta, sau chiar in Bucuresti unde pot sa fie testate casti audio?

Răspuns Câştigător
| Dbv_Debeve_1998 a răspuns:

Unele casti se pot testa in magazinele Altex si Flanco. Dar daca vrei niste casti care sa merite investitia ta te sfatuiesc sa-ti cumperi skullcandy. Eu le am de 2 ani si le-am schimbat de 3 ori la magazin pentru ca nu-mi mai placea culoarea lor.

| patriciu4 explică (pentru Dbv_Debeve_1998):

Mersii mult happy, ma gandeam la o pereche de 5-6 sute de lei, deci intr-adevar ar trebui sa merite...cu toate astea eu raman la Sony, imi place designul mai mult decat la restul castilor, cu toate ca o sa tin cont de skullcandy si de audio tehnica la fel de mult happy

2 răspunsuri:
| Utilizator1234 a răspuns:

In Bucuresti ai AVStore, HiFi Center, DVD Planet, si altele. Personal AVStore-ul l-am gasit a fi cel mai complet cu personal mai mult decat amabil si calificat. Cat despre Skullcandy, il rog pe antevorbitorul sa nu mai recomande jucarii. Daca vrei casti de ~600 lei, mergi la un showroom, prezinta-le oamenilor cerintele si sursa ta si sigur vei pleca cu o pereche de casti serioase.