| 3KRoS a întrebat:

Neata tuturor, are cineva idee unde pot gasi un magazin de casti audio prin Bucuresti ( in principal as vrea casti beats) va rog mult de tot. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| TraceurAlexx a răspuns:

Castile beats sunt foarte scumpe pentru ce ofera... mai mult costa numele decat castile.

Orienteaza-te spre Sennheiser. Sunt unii dintre cei mai buni producatori de casti.

2 răspunsuri:
| adydels a răspuns:

Sunt scumpe, dar eu zic ca merita... eMAG este cel mai bun prieten al tau in momente ca astea. Ori de duci la showroom in Crangasi, ori te uiti pe site-ul lor: www.emag.ro si mi se pare ca au transport gratuit in Bucuresti :)

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Boschyy...
Ce mai face Boscha? Boschu? Boschito?