| Cristian2003 a întrebat:

Daca accesati:http://m.bigballsports.store.aptoide.com/......t%20Engin e ai nevoie de root ca sa functioneze si scrii numele unui joc pe care il ai si o sa-ti faci hack la el sau scrii numele jocului si til descarca cu hack sau nu are deloc aplicatia legatura cu hack-ul? Dau funda

2 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Incearca si vei vedea.
Stiu ca pe calculator programul Cheat Engine marea viteza la joc, il foloseam pentru speed hack.

Bafta wave

| Cristian2003 explică (pentru RaduTN):

Dar,poti sa-mi raspunzi la intrebarile despre aceasta aplicatie?