| Cristian2003 a întrebat:

Stiu ca cheat engine nu are nevoie root ca sa functioneze, dar daca il descarci pe android ai nevoie de android ca sa functioneze?

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Vad ca pui numai intrabari de genu. Utilizezi prea multe programe, iar intr-o zi ai sa vezi ca nu-ti mai porneste minunatul telefon pe android care odinioara functiona bici.

| Cristian2003 explică (pentru Jipa95):

Ok,dar poti sa-mi raspunzi legat de intrebare?

| 2BeCristi a răspuns:

"dar daca il descarci pe android ai nevoie de android?" WTF?

| Cristian2003 explică (pentru 2BeCristi):

Scuze voiam sa scriu "dar daca il descarci pe android ai nevoie de root"