| Reyskate99 a întrebat:

Daca am duc la un service cam cat ar costa la inlocuirea unui iphone 3g bateria si carcasa daca le am cumparate ei doar sa le monteze?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar crezi că vor vrea? Si dacă să zicem că vor, tu să ai la tine intr e 20 si 80 lei.

| Reyskate99 explică (pentru CristiDinBucuresti):

De ce nu ar vrea? doar sunt un service de telefoane straight face

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Reyskate99):

Ai dreptate, dar cei de la rcs rds de ce nu vor să i ti instaleze cablul tău de antenă, si trebuie să cumperi cablul lor?

| xBro a răspuns:

In jur de 50 de lei, BAFTA!

| Bucur_Emil_1997 a răspuns:

Depinde in ce service il duci! Asta 1 si 2 pot sa iti schimbe piesele chiar daca le duci cumparate de tine! Oricum ideea e ca trebuie sa ai intre 60-100 de lei desi cred ca iau 80 de lei