| alalal a întrebat:

Imi poate spune cineva cat m-ar costa inlocuirea/montajul unei carcase complete pentru telefonul meu Sony xperia tx la un service de telefoane?

Eu am carcasa dar nu vreau sa fac eu asta cu toate ca am vazut un tutorial, nu ma pricep!

7 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Daca vrei sa-ti schimbe si sasiul, mai bine cumperi altul, sasiul fiind mijlocul.

| alalal explică (pentru express11):

De ce, cat ma poate costa? eu am carcasa

| express11 a răspuns (pentru alalal):

Poate 5 milioane cu sasiul.

| alalal explică (pentru express11):

5 milioane, de une sti?

Aceasta este carcasa, toate piesele sunt montate pe cea din stanga inclusiv display-ul! Mijlocul este de fapt tot un capac cu suruburi, totul este montat pe partea din fata a carcasei!

http://i00.i.aliimg.com/......ipping.jpg

| express11 a răspuns (pentru alalal):

Mai bine intreaba aici.

| alalal explică (pentru express11):

Unde sa intreb? nu vad nici un link!