| IulioNagato a întrebat:

Daca am la PC meu:
Placa video ASUS Phys 5 210 Silent by Nvidia 1024 DDR3
Placa de baza AsROCK DDR2 ce suporta 16 GB RAM
Procesor AMD Athlon II X2 250 3 GHz Dual Core
RAM : 3, 5 GB RAM
HDD: 240 GB

Imi merge ultimul Assasin Creed, fiffa13, most wanted 2012, Prototype, PES13, ultimul PoPersia?

Si spuneti-mi un joc care nu mi-ar merge, ca sa ma orientez.

LA UN RASPUNS BUN PROMIT CA DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| MariusMorse a răspuns:

Eu am un AMD Athlon x2 dual core 5000+ (2.6 Ghz), 3 GB ram DDR2 si o placa video Asus GT 440 1GB DDR5 128 biti. La mine Assassin Creed Revelation si Prototype 1 se misca sacadat, in schimb NFS MW remake merge bine (nu impecabil). Sincer nu cred ca'ti vor merge asa cum trebuie, vei avea sacadari la AC (revelation si 3, toate celelalte AC'uri vor merge foarte bine, eu le'am jucat la maxim foarte foarte bine) si Prototype, celelalte nu stiu, nu le'am incercat... Incearca NFS MW Remake, Hit Man Absolution sigur i'ti vor merge

| Luca_Adrian_1991 a răspuns:

Pai incearca sa descarci ceva jocuri care iti plac si vezi care iti merg...asa am facut si eu cu assassins creed si imi merge chiar daca nu am toate cerintele pentru joc

| RazvanDananau a răspuns:

Frate ai un pc foarte bun ti-ar merge si fifa 15 care apare in iulie si fifa world nu cred ca ti-ar merge metro 2033