| UnBaiat439 a întrebat:

Daca am legat un telefon la statie, si acum s-a ars sistemul audio ( difuzorul microfon si restul) imi mai tine garantia? ( adica daca il duc la reparat il mai repara gratis?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu il repară nimeni gratis, deoarece nu este defect din fabrică, defectul tu l ai produs, deci trebuire să plătesti ca sa il repari, garantiile nu includ si defectiuni cauzate de posesorul telefonului. Pa.

| shannygelu a răspuns:

E vina ta si o sa si dea seama ca ai pus ceva doar daca ai gasesti in toane bune sa treaca cu vederea sa ti repare gratis dar ce te costa sa mergi sa vezi ce rost are sa intrebi doar nu iti ia capul careva daca mergi sa vezi care e treaba

| anonymdeanonym a răspuns:

Da, daca il aruncai pe jos si se strica sau il scapai in apa nu til mai repara dar asa da