| anonim_4396 a întrebat:

Daca am o cartela la Orange si cand intru in telefon zice sim neinregistrat si nu merge sa sun la 333 va functiona daca o voi incarca cu 3 euro?

Răspuns Câştigător
| ivy a răspuns:

Ti-a expirat cartela. Pierzi cei 3 euro daca incerci sa o incarci. ei se duc catre...nicaieri`winking!

4 răspunsuri:
| GabyG a răspuns:

Incearca sa suni si la 1234 sau 415.

| szmotovio a răspuns:

Nu.nu are legaatura daca ai credit sau nu pe ea
mergi cu eaa la Orange, probabil s-a demagnetizat

| dinamixlx a răspuns:

Nu...probabil cartela a expirat.du-te la un Orange Shop si cere sa-ti schimbe cartela cu alta cu acelasi numar. experienta proprie, ori e telefonul de vina

| Azael2k a răspuns:

NU!
Mergi la Orange cu ea!