| VipCrysty a întrebat:

Daca am o memorie ddr pot sa o scot si sa pun 2 memorii ddr2 sau ddr3

Răspuns Câştigător
| Cosmin a răspuns:

Nu, nu ai cum. Ai zis ca ai DDR, nu? Pai in cazul asta, placa ta de baza este destul de veche si nu suporta noile modele de memorie. Trebuie sa iti cumperi u noua placa de baza pentru a-ti putea face un upgrade. Numai bine

3 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Nu...placa de baza e pentru ddr1

| VyVyK a răspuns:

Nutongue. ca sa pui ddr 2/ddr3 trebui sa ai schimbata placa de baza. cu slot de ddr2/3

| Rullz_9348 a răspuns:

Nu, nu ai cum si nu te risca sa incerci ca iti poti arde tot sistemul...