| Geo_Geo_2000 a întrebat:

Daca am placa de baza Asrock FM2A68M-DG3+ si are suport 5.1 vor merge castile Trust GXT 450 BLIZZ RGB 7.1?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Căștile respective sunt USB, n-au treabă cu audio-ul plăcii de bază. Cât timp ai driver-ul pentru ele(sau poate nici nu-ți trebuie driver), ar trebui să-ți meargă. Dar vezi că acel 5.1 și 7.1 sunt strategii de marketing. În adevăratul sens ar fi trebuit să însemne să ai 6 și, respectiv, 8 difuzoare.