| Predator30 a întrebat:

Daca am pus comanda la un magazin de electronice de exemplu la un televizor de black friday. dupa vreo 3-4 ore ma suna si cica imi zice ca nu mai poate sa imi faca comanda ca nu mai au stoc dar eu cand am dat comanda aveau pe stoc...Ce pot sa fac? ca eu vreau comanda cine are dreptate ei sau >eu??

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Din păcate, aici nu ştiu dacă există dreptate. Ei au un anumit stoc pentru un produs, şi iau comenzile în ordinea în care au fost făcute. Poate că site-ul, din cauza accesărilor multiple de Black Friday, nu s-a reactualizat la timp, şi nu ţi-a mai apărut că stocul s-a epuizat, iar tu deja ai făcut comanda. În general, în clipa în care faci comanda, ar trebui să-ţi spună site-ul dacă mai e sau nu produsul în stoc. Nu ştiu ce să zic, poate site-ul de unde ai cumpărat are şi magazin real, unde nu ştiu cum e treaba cu stocurile, cum se gestionează stocul unui anume produs între magazinul real şi cel virtual. Nu prea mai ai ce să faci.
Dar cu siguranţă vor fi reduceri şi de sărbători happy

| Predator30 explică (pentru DakotaRoyse):

Multumesc de raspuns nu am reusit sa intru mai devreme ca iti dadeam funda mai repede...Niciodata nu ii tarziu.Multumesc anticipat!winking

| DakotaRoyse a răspuns (pentru Predator30):

Cu mare plăcere happy