| vycy96 a întrebat:

Daca am un Samsung Star II si am android 2.0 pe el, imi pot pune android 2.3.1 pe el? Astept raspunsurile voastre

Răspuns Câştigător
| Wehrmacht a răspuns:

Depinde daca merge sa ii faci update-ul ala. Daca merge, da poti daca nu, nu poti.Cauta pe net detalii despre modelul acela de telefon. Funda?

4 răspunsuri:
| adrian_9024 a răspuns:

Dar Samsung star 2 are sistem de operare propriu cum ai reusit sa bagi android 2.0

| Pandelica_Sebastian_1998 a răspuns:

Faza este cum ai baga android 2.0 pe el?straight face daca imi poti zice contaceazama la id`ul de mess micagarici

| vycy96 explică:

Deocamdata mai astept raspunsuri...big grin

| Pandelica_Sebastian_1998 a răspuns (pentru vycy96):

Mane cum ai bagat android 2.0 pe star 2 zi-mi si mie pe idu` asta de mess : micagarici