| deejayra a întrebat:

Daca am varsat un pahar de tuica peste laptot iar acesta s-a stins...mai este o sansa sa functioneze?

13 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

Cel peste care ai varsat tuica...nu cred ca va mai functiona. Cel pe care il vei cumpara si pe care sigur il vei feri de tuica... da - va functiona.

| ViVi a răspuns:

Cred ca saracu s-o imbatat rau de tot big grin

| ViVi a răspuns:

Si tu daca bei deasupra leptopului laughing ce sa iti fac ai si tu un pic de grija happy

| EUSIATIT a răspuns:

Ai 2 variante 1 trebuie sa astepti sa se trezeasca si 2 daca nu e in garantie mai bine iti iei altul.

| KeepCalm a răspuns:

Nu mai sunt sanse deoarece piesele au absorbit alcoolul. si trebuie scos din garantzie si ds la reparat. dar cm cei de la "reparat" in majoritatea cazurilor fura piese nu mai are rost sa treci nici pe acolowinking. ia'ti gandul de la el.sorry

| mihaa a răspuns:

Hai noroc frate si la alt laptopbig grin

| AndutzaAndu a răspuns:

Dumnezeu sa-l ierte!rolling on the floorrolling on the floorPoti sa-ti iei la revedere de la laptopul ala, cred ca trebuie sa-ti cumperi altulwinking

| onlyone a răspuns:

Pai eu am varsat apa peste el si s-a stricat apoi cu tuica nici nu mai spun d-zeu sa il ierte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intai ii scoti bateria si apoi il lasi la uscat, daca se aprinde dai o bere, daca nu, o sa-i dai altuia care o sa ti-l repare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa pui si unul de vin si daca nu porneste atunci siigur nu ii place beutura.:d

| TeoIonela a răspuns:

Gandeste-te asa:tuica a afectat cea mai apropiata piesa din el, hai sa zicem ca nu pe toate, dar la laptop, daca o piesa se strica se strica toate, deci, du-l la dezalcoolizarelaughing

| Dixxy a răspuns:

Incearca sal lasi sa se usuce cateva zice. poate merge dupa.incercarea moarte nare! Mie mi-a facut pisica pipi in monitor, mi-am luat altu ca ala nu mai mergea, si dupa un an la probat tata si mergea perfectlaughing)da u nu trebuie sa astepti un antongue

| natasha_5716 a răspuns:

Nici`o sansa...doar daca il duci la dezalcolizarelaughing